top of page

NABÍDKA

Běžce připravuji na několika úrovních. Mládež a elitní závodníky pod hlavičkou USK Praha. Ostatní výkonnostní nebo hobby běžce pak v rámci skupinových lekcí. Po dosažení určité výkonnostní úrovně nabízím přestup do tréninkové skupiny a možnost soutěžit za oddíl USK Praha. 

Skupinové tréninky vedu nyní pouze v rámci projektu Dlouhá míle na Strahově, každé úterý od 17:30. 

 

Dále nabízím tvorbu individuálních tréninkových plánů nebo workshopy pro firmy. Náplň i délku si určíme vždy po dohodě s klientem. 

Individuální lekce

Běžecká lekce zaměřená podle přání klienta na zlepšení techniky, výkonnosti nebo všeobecné kondice. Lekce probíhají na Praze 6 a okolí, tj. Hvězda, Ladronka, Strahov, Stromovka, Letná. Doba trvání lekce je většinou v rozsahu 1,5 h.

Dárkový certifikát

Podle požadavků klienta sestavíme certifikát na míru. Ať již na 1 nebo více lekcí, běžecký plán nebo účast na tréninku Dlouhé míle. 

Lekce s analýzou

Nad rámec klasické běžecké lekce je pořízen video záznam, který je následně analyzován a rozbor techniky je zpětně zaslán běžci formou kinogramu s komentářem.

Projekt dlouhá míle

Projekt zaměřený na zlepšení výkonu formou skupinových běžeckých lekcí. Více o projektu na stránce

Tréninkový plán

Individuální tréninkový plán, který vychází z potřeb běžce a jeho aktuální výkonnosti. Cena je za 1 měsíc.

Běžecký workshop

Náplň běžeckého workshopu je po dohodě s klientem. Většinou se jedná o 1 teoretickou a 1 praktickou hodinu. Témata mohou být technika, zlepšení výkonnosti, kondice apod.

pozastaveno

2000 Kč

pozastaveno

individuální

od 200 Kč za lekci

individuální

bottom of page